Naudojimo instrukcijos Varikosette

Varikosette kremas nuo varikozinių venų - naudojimo instrukcijos

Kaip naudoti?

„Varikosette“ kovoja su venų varikoze bet kuriame ligos sudėtingumo etape. Tačiau, pasak ekspertų, nereikėtų atidėti ligos gydymo, nes tai gali sukelti sudėtingesnes kitų organų ligas. Be to, šis kremas tinka ligų profilaktikai. Tai suteikia elastingumo, pašalina patinimus, turi malonų kvapą, o užtepus - malonus gaivumas ir lengvumas.

Varikosette yra sertifikuotas produktas, įrodęs savo pranašumą klinikinių tyrimų metu. Pasak pirmaujančių flebologijos srities ekspertų, rezultatas pastebimas jau po pirmo kremo naudojimo mėnesio.

Iš tiesų, įrankį naudoti yra visiškai paprasta. Paraiška teikiama trimis etapais be pagalbos:

Naudojimo instrukcijos
  • Pirmasis žingsnis - paruošti odą tepimuiPrieš tepant kremą, oda turi būti švari ir šiek tiek drėgna, kad produktas geriau įsigertų. Drėgmė turi teigiamą poveikį greitesnei agento sąveikai su ligos židiniu. Be to, pasak ekspertų, turėtumėte užfiksuoti nedidelį plotą aplink varikozines venas
  • Antras žingsnis - naudojimasVarikosette reikia tepti švariomis rankomis, švelniai masažuojant. Pacientas savarankiškai reguliuoja tepamo kremo kiekį, klausydamasis savo kūno ir atkreipdamas dėmesį į absorbcijos procesą. Varikosette reikia tepti 2 kartus per dieną. Be to, norint greičiau pasveikti, turėtumėte pašalinti žalingus įpročius, kasdien atlikti pratimus ir masažuoti ligos židinius.
  • Trečiasis etapas laukia rezultatoIš tiesų, rezultatas netruks pasirodyti, gamintojas teigia, kad jis pastebimas po pirmo kremo naudojimo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kontroliuoti visišką „Varikosette“ absorbciją!

Indikacijos ir kontraindikacijos

Deja, ne vienas žmogus yra apsaugotas nuo varikozės. Žemiau pateikiami keli dažniausiai pasitaikantys ligos simptomai:

  • dažnas galūnių patinimas;
  • sunku vaikščioti;
  • nuolatinis kojų skausmas ir sunkumas;
  • dažni traukuliai;
  • nesveika kojų išvaizda;
  • diskomfortas po ilgo fizinio krūvio;
  • nestabili emocinė būsena;

Jei sutampa bent vienas ligos simptomas, gydymą reikia pradėti nedelsiant.

Sunkios varikozės formos pasireiškia dėl to, kad žmogus neskiria deramo dėmesio savo sveikatai, elgiasi su juo aplaidžiai.

Natūrali Varikosette sudėtis prisidėjo prie to, kad nėra jokių kontraindikacijų dėl jo vartojimo. Kremas nuo varikozinių venų turi lengviausią ligos poveikį. Be to, priemonė palengvina patinimą, normalizuoja kraujotaką ir pagerina emocinį foną. Nesukelia alergijos.

Varikosette nėra amžiaus apribojimų. Pasak ekspertų Lietuvoje, šis kremas nuo varikozės yra efektyviausias tarp konkurentų.